Σας καλοσωρίζουμε στον δικτυακό μας χώρο

Μέσα από αυτόν φιλοδοξούμε να είμαστε πάντα σε επαφή μαζί σας, με νέα για το Σύλλογό μας, τις δραστηριότητες μας, τις εκδηλώσεις μας και να σας ενημερώνουμε για οτιδήποτε ενδιαφέρει την σχολική μας κοινότητα.

Σας προτρέπουμε επίσης να μας στείλετε τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τις υποδείξεις σας, για να μπορούμε να είμαστε πάντα επίκαιροι στα θέματα που απασχολούν γονείς και μαθητές. Μαζί σας πρέπει να διαμορφώνουμε τις προτάσεις και την πολιτική του Συλλόγου για ένα καλύτερο αύριο των παιδιών μας στο Σχολείο.

Με τιμή

Ο Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων