Το μήνα 20857

Καλώς Ορίσατε στο Δικτυακό Χώρο του Σχολείου Μας!

To  σχολείο και ο τόπος μας

Σας καλωσορίζουμε στον ιστοχώρο του 10/θ Ολοήμερου  Δημοτικού Σχολείου Αρχαίας Ολυμπίας.

Ο επισκέπτης μπορεί να μάθει την ιστορία του σχολείου και του τόπου μας, να δει  τις υποδομές  αλλά και τις δραστηριότητες , να μας γνωρίσει και να επικοινωνήσει μαζί μας.

Ο μαθητής μπορεί να έχει πρόσβαση στις ανακοινώσεις του σχολείου, στο ημερολόγιο των εργασιών καθώς επίσης και σε επιλεγμένο μαθησιακό υλικό .

Ο εκπαιδευτικός μπορεί να δίνει στους μαθητές του το υλικό.

Οι γονείς και οι Κηδεμόνες να έρθουν πιο κοντά στην εκπαιδευτική διαδικασία.

Καλή περιήγηση....