Δραστηριότητες Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

O Σύλλογός μας σε συνεργασία με τη διοίκηση του σχολείου μας και την αμέριστη συμπαράσταση του Δήμου της περιοχής μας, οργανώνει σε σύντομα χρονικά διαστήματα διάφορες εκπαιδευτικές εκδρομές, εκδηλώσεις στις οποίες συμμετοχή έχουν οι μαθητές μας με τους γονείς τους καθώς και το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου.

Στην σελίδα αυτή μπορείτε να ενημερωθείτε για όλες τις δραστηριότητες που οργανώνει και πραγματοποιεί ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων.

Γονείς/Κηδεμόνες