Μαθητές

ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Από αύριο, στις 10:00, αρχίζουν τα μαθήματα μέσω της τηλεόρασης και ειδικά από τη συχνότητα της ΕΤ2.

Πιο συγκεκριμένα το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Δευτέρα 30 Μαρτίου 2020: Επαναληπτικό μάθημα στη Γλώσσα Δ,Ε και Στ τάξης με διδάσκοντα τον . Γ. Ανδρίκο/ Ιστορία της Δ τάξης με διδάκσοντα τον κ. Γ. Δάβο / Φυσική της Ε τάξης με διδάσκουσα την κα Ουρ. Γκικοπούλου.

Τρίτη 31 Μαρτίου 2020: Μαθητματικά Γ και Δ τάξης με διδάσκουσα την κα Μ. Τόδωρη/ Μαθηματικά Δ και Ε τάξης με διδάσκοντα τον κ. Γ. Ανδρίκο/ Φυσική Ε και Στ τάξης με διδάσκοντα τον κ. Κ. Χωριανόπουλο.

Μαθητές