Το μήνα 19475
Προηγούμενο μήνα 19066

ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΟ ΣΧ. ΔΙΚΤΥΟ

Παρακαλούνται οι γονείς των μαθητών του σχολείου μας, να προχωρήσουν στη δημιουργία λογαριασμών των παιδιών τους στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (ΠΣΔ).

Έτσι θα μπορούν οι μαθητές να έχουν πρόσβαση στην τελεκπαίδευση, στις ψηφιακές τάξεις που έχουν δημιουργηθεί από τους δασκάλους τους και σε άλλες απαραίτητες υπηρεσίες του ΠΔΣ.

Για τη δημιουργία των λογαριασμών, ακολουθείστε πιστά τις οδηγίες που υπάρχουν εδώ

Ενημερώνουμε ότι παρατείνεται η δημιουργία λογαριασμών μαθητών και εκπαιδευτικών στο ΠΣΔ μέχρι και τη Δευτέρα 30/3/2020!

Καλή Δύναμη!

Μένουμε σπίτι και είμαστε Αλληλέγγυοι!